Присоединяйтесь к нам —

(0432) 568-778

Несправний автомобіль - загроза безпеці на дорозі

29 Сентября 2017

Національна інформаційна кампанія H-Road звертає увагу водіїв на важливість регулярних перевірок технічного стану автомобіля та оперативного усунення несправностей, що дозволяє істотно зменшити ризик непередбачених поломок на дорозі і створення аварійної ситуації. Цієї осені власники автомобілів Hyundai отримають унікальну можливість пройти безкоштовну експрес-діагностику під час сервісної акції Before Service Outdoor-2017, організованої компанією «Хюндай Мотор Україна» у рамках проекту H-Road.

За даними системи «Інформаційний портал Національної поліції України», з 1 січня по 26 вересня 2017 року на території України зареєстровано 417 дорожньо-транспортних пригод (ДТП) з вини водіїв автотранспорту, супутніми причинами скоєння яких є технічні несправності транспортного засобу (ТЗ), в яких постраждало 36 осіб.

Щоб не стати жертвами аварії, яка може трапитися внаслідок несправності автомобіля, важливо вчасно проводити його діагностику. Саме на це націлена сервісна акція Before Service Outdoor-2017, яку в рамках проекту H-Road організував офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai - компанія «Хюндай Мотор Україна».

У Києві спеціальний мобільний сервісний майданчик буде працювати з 30 вересня по 1 жовтня на території парковки ТЦ «Епіцентр» за адресою: вул. Полярна, 20-д. В Одесі експрес-діагностику в рамках акції проведуть 7 і 8 жовтня на парковці ТЦ «Епіцентр» на 7-му кілометрі Овідіопольської дороги, 1.

На майданчиках можна буде отримати консультацію фахівців. Водії зможуть пройти комп'ютерну діагностику автомобіля, перевірити фільтри і масла, стан освітлювальних приладів, гальмівних колодок і дисків, зробити діагностику рульового управління, перевірити і підкачати шини. Також всі бажаючі зможуть пройти тест-драйв автомобілів Hyundai, взяти участь у конкурсах і виграти цінні призи, а також відвідати зону розваг для дітей і дорослих.

Національна інформаційна кампанія H-Road, ініціатором якої виступила компанія «Хюндай Мотор Україна», закликає водіїв проявляти особисту відповідальність і уважно ставитися до стану автомобіля, а також регулярно проходити технічний контроль. Як самостійно визначити поломку за допомогою індикаторів на панелі приладів автомобіля, розповідається в освітньому відео, створеному в рамках проекту H-Road.

Нагадаємо, що всі небайдужі українці можуть висловити свою відданість ідеї відповідальної поведінки на дорогах та дотримання правил дорожнього руху за допомогою спеціально розроблених стікерів і аксесуарів з символікою соціальної кампанії H-Road. Атрибутика продається в дилерських салонах мережі «Хюндай Мотор Україна». Всі кошти від її реалізації будуть спрямовані на підготовку національної паралімпійської збірної України до наступних Паралімпійських ігор.

News-29.09.2017

ДОВІДКА

    Національна інформаційна кампанія H-Road

Національна інформаційна кампанія, спрямована на покращення культури водіння та привернення уваги всіх учасників дорожнього руху до особистої відповідальності за дотримання ПДР.

·         Мета проекту – зробити українські міста та дороги кращим та більш безпечним місцем. Інформаційна кампанія реалізується в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності компанії «Хюндай Мотор Україна» та триватиме  з серпня по грудень 2017 року. Партнер соціального проекту – Національний комітет спорту інвалідів України. Патрульна поліція України підтримує ідею проекту та, в якості експерта, залучається до інформаційних активностей, спрямованих на формування суспільної свідомості щодо необхідності виконання всіх правил дорожнього руху.

·         Інформаційна кампанія  передбачає комплекс заходів та активностей, націлених на донесення всім учасникам дорожнього руху - автомобілістам, мотоциклістам, велосипедистам, гіробордистам, пішоходам - важливої інформації щодо правил дорожнього руху в форматі інфографіки, відео, статей, плакатів. Небайдужі українці матимуть можливість долучитися до опитувань та продемонструвати власну відповідальну позицію щодо дотримання правил дорожнього руху за допомогою стикерів та аксесуарів із символікою H-Road.

·         Окрім соціальної місії, кампанія H-Road має благодійну складову: до виготовлення тематичних аксесуарів будуть залучені люди з інвалідністю, що дозволить забезпечити їх роботою, а всі кошти, зібрані від продажу стікерів та аксесуарів із символікою H-Road будуть спрямовані на підготовку національної паралімпійської збірної України до наступних Паралімпійських ігор.

Під час першого етапу проекту H-Road у 2016 році кошти від продажу тематичних стікерів та аксесуарів були перераховані на оплату навчання дітей-сиріт актуальним професійним навичкам. Результативність кампанії сприяла розширенню географії: влітку 2017 року проект стартував і в Сербії.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг