Присоединяйтесь к нам —

(0432) 568-778

В Україні стартують продажі динамічного седану Hyundai Elantra Sport

23 Февраля 2017

Hw116878

"Богдан-Авто Холдинг" оголошує початок продажів нової версії седану Hyundai Elantra Sport. Модель буде представлена в Україні обмеженою серією.

Дизайн та опції. На відміну від вже знайомої українським покупцям моделі, яка у лютому 2017 року здобула перемогу у рейтингу «Автомобіль року в Україні» у категорії «Співвідношення ціна/якість», спортивна модифікація Elantra має передній та задній бампери спортивної форми, інтегровані у передній бампер світлодіодні денні ходові вогні, логотип «Turbo» на решітці радіатора, додаткові повітропроводи та дифузор на задньому бампері, здвоєні вихлопні труби з нержавіючої сталі, 17-дюймові легкосплавні колісні диски оригінального дизайну.

Hw116867

В перелік обладнання моделі незалежно від модифікації включені наступні опції:
• сім подушок безпеки (включаючи подушку безпеки для колін водія),
• система моніторингу «сліпих зон» BSD (Blind Spot Detection),
• шкіряні крісла з логотипом «Sport»,
• електропривод поперекового упора сидіння водія,
• підрульові перемикачі передач (тільки для роботизованої КПП),
• вибір режиму водіння DRIVE MODE SELECT,
• люк з електроприводом,
• акустика INFINITI,
• додатковий підсилювач, сабвуфер та центральний динамік,
• металізована обробка порогів Deluxe,
та інші.    

Технічні характеристики. Elantra Sport обладнана 1.6 літровим бензиновим турбодвигуном Gamma T-GDi, потужність якого складає 200 кінських сил, а максимальний крутний момент – 265 Н•м. Силовий агрегат моделі взаємодіє з 6-ступінчастою механічною або 7-діапазонною роботизованою коробкою передач. Розгін від 0 до 100 км/год для модифікації з «механікою» займає 8 секунд, а для версії з «роботом» - 7.7 секунд. Витрати палива в комбінованому режимі для версії змеханічною КПП складає 7.7 л/100 км, а для модифікації з роботизованою КПП – 7.2 л/100 км.

Інженери Hyundai посилили гальма Elantra Sport та модернізували іі підвіску, встановивши спортивні пружини та амортизатори, що позитивним чином позначилося на керованості автомобілем на високих швидкостях.  

Ціни. В Україні Hyundai Elantra Sport доступна в одній комплектації з двома коробками передач на вибір. Автомобіль, оснащений 6-ступінчастою механічною трансмісією, коштує 793 400 гривень, а версія з 7-швидкісною роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням – 837 300 гривень. Кількість автомобілів – обмежена.

Hw116868

Подробиці - за телефоном або у консультантів найближчого дилера "Богдан-Авто": {page_251}/

Дилерська мережа Національного Автодилера є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.      
Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. © Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг